EL-ka

Pojedynczy element małej architektury do wykorzystania przy aranżacji przestrzeni przydomowej, ogrodu, tarasu, przestrzeni miejskiej  i rekreacyjnej.

EL-ka łączy w sobie uniwersalność z dopasowaniem do mocno indywidualistycznych aranżacji. Charakterystyczny kształt litery L oraz modularna koncepcja wykonania pozwala na wykorzystanie elementów w dowolnym położeniu i układzie. Trzy wielkości detalu poszerzają i tak bogaty zakres możliwych do realizacji pomysłów. Niezależnie od przyjętego projektu aranżacji EL-ka jest detalem wygodnym w układzie w układaniu dla każdej ekipy brukarskiej. Jako wytrzymały element prefabrykowany gwarantuje w tej roli bardzo szybki montaż. Dekoracyjność i funkcjonalność dedukuje go do niemal każdej części przydomowej przestrzeni ogrodu. Minimalistyczny design podkreśli i uwypukli otoczenie i żywą naturę. EL-ka wyposażona jest w specjalne wcięcia, dzięki którym można ją łamać zmieniając wysokość z 80 cm na 75cm lub 57cm.

MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA

EL-ka spełni swoje zdanie jako niekonwencjonalny krawężnik ścieżki lub podwyższone obramowanie trawnika, drzewa, kwietnika lub krawędzi tarasu. Podkreśli i wydzieli przestrzeń- od zielonej, wypełnionej roślinnością” wyspy”, po modernistyczną, wielkoformatową donicę.

W pofałdowanym terenie może pełnić funkcję muru oporowego. Płaski teren wzbogaci delikatną różnicą poziomów. Różne wymiary detalu umożliwią stworzenie w ogrodzie wielopoziomowej, zielonej kaskady wypełnionej roślinnością.

W sąsiedztwie architektury nowoczesnej posłuży jako zabudowa mebli w przestrzeni miejskiej (np. ławek) lub podpora ogrodowego stołu.

Dane techniczne

Wysokość w cm Długość w cm Szerokość w cm Faktura Il. sztuk/paleta Waga 1 elelmentu Przybliżona waga palety
80/75/57 33 42 gładka 12 110 1345

Dodatkowe parametry

  • gwarancja
  • nasiakliwość
  • szlachetność
  • ściskanie
  • temperatura
  • trakt
  • wymiary

Zdjęcia produktu