Usługa projektowa

Usługa projektowania koncepcji architektonicznej posesji

Otoczenie każdej posesji powinno być nie tylko funkcjonalne, ale również piękne i niepowtarzalne. Dom i to co znajduje się wokół niego stanowią spójną całość, dlatego nie tylko sam budynek ale i nawierzchnia powinny być przemyślane i idealnie ze sobą zgrane. W trosce o wygląd państwa posesji i jak najlepsze wykorzystanie zakupionych produktów Buszrem, uruchomiliśmy nowa usługę PROJEKTOWANIA.

Projekt Posesji Gratis!!!

Mamy nadzieję, że przy pomocy naszego Biura Projektowego Państwa dom i teren wokół niego wyróżniał się będzie estetyką, pięknem, harmonią i wyjątkowością zachowując przy tym pełną funkcjonalność.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami nawierzchni, przygotowanymi przez naszych architektów. Katalog przykładowych projektów dostępny jest w naszych składach firmowych.

Nasi architekci przyjadą do Państwa i na podstawie indywidualnej rozmowy i własnych obserwacji opracują projekt nawierzchni, który będzie odpowiadał charakterowi posesji. Koncepcja wysyłana jest mailowo do ewentualnej korekty, tak aby klient otrzymał finalnie projekt “skrojony na miarę”.

Telefony kontaktowe architektów: 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem usługi.

Skontaktuj się z naszym projektantem