Kreta postarzana

kreta postarzana logo

Kostki postarzane zostały poddane procesowi obijania każdej z powierzchni nie tylko licowej. Zabieg ten pozwala na wtopienie nawierzchni w otaczający krajobraz.

Kreta postarzana Barwy jesieni jest idealnym wyborem dla tych, którzy lubią jesienne pejzaże czarujące ciepłym światłem przebarwionych liści. Taki klimat możesz przenieść do Twojego ogrodu dzięki specjalnie dobranej kolorystyce zestawionej w dwóch rodzajach kostki: melanż jasnymelanż ciemny. Ta kolorystyka oraz sam kształt kostki dodają ciepła i uroku ogrodowym kompozycjom.

Inną propozycją są Kawowe Inspiracje.

Karmel – kostka o jasnej, pastelowej kolorystyce dla tych, którzy lubią jak kolory miękko i delikatnie łączą się i przenikają wzajemnie. Kreta Latte – kostka o ciemniejszej barwie kawy z mlekiem, której lekko przydymione kolory doskonale wpiszą się w jesienny krajobraz otoczenia. Kreta Mokka – ciemna, intrygująca jak mocna kawa. Wszystkie kolory pasują do siebie wzajemnie się uzupełniając.

 

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerkość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
K1 6 9,1 7,3/5,3 174
K2 6 9,1 8,3/6,3 151
K3 6 9,1 9,3/7,3 132 8,87 1160
K4 6 9,1 10,3/8,3 118
K5 6 9,1 11,3/9,3 107

K1,K2,K3,K4,K5 – pakowane razem na palecie (K1 – 22 szt/warstwę; K2 – 29 szt/warstwę; K3 – 24 szt/warstwę; K4 – 21 szt/warstwę; K5 – 22 szt/warstwę

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Fotowoltaika

Fotowoltaika_Logo

System balastowy produkcji firmy BUSZREM służy do wykonania konstrukcji pod montaż paneli fotowoltaicznych różnego typu na gruncie bądź na dachach płaskich pokrytych papą lub innych płaskich powierzchniach. Kąt nachylenia dachu nie powinien być większy niż 5° w kierunku poprzecznym.

INSTRUKCJA MONTAŻU

 

UWAGA: montaż balastów oraz całego systemu fotowoltaicznego powinna wykonywać osoba wykwalifikowana posiadająca odpowiednie uprawnienia, wiedzę oraz doświadczenie w tym zakresie. Instalator jest odpowiedzialny za właściwe przygotowanie i poprawny montaż konstrukcji balastowej instalacji pamiętając, aby nie uszkodzić poszycia dachu.

 1. Właściwie zaplanować rozmieszczenie instalacji na połaci dachu lub w miejscu do tego przeznaczonym, poprzez osiowe wyznaczenie położenia podstawy względem planowanego kierunku zamontowanych paneli fotowoltaicznych. Rozstaw powinien uwzględniać wielkość montowanego modułu zachowując odpowiednie rozstawy między nimi. Następnie centralnie w wytrasowanej osi układamy podkładki elastomerowe lub gumowe (wielkość podkładki powinna być większa min. o 2 cm od wymiaru elementu betonowego).
 2. Na ułożonych i rozmieszonych podkładkach ustawiamy podstawę balastową zachowując ich liniowość podłużną oraz poprzeczną. W celu sprawdzenia właściwego ułożenia podstaw, należy systematycznie sprawdzać ich przekątną względem siebie, gdzie wymiar powinien być równy (d1 = d2).
 3. Po ustawieniu podstaw balastowych i ich sprawdzeniu montujemy moduły panelowe PV. Podczas montażu paneli należy zachować ich symetryczność względem siebie oraz punktów montażowych (podkładki montażowe zamontowane na podstawach).
  1. Zamontować panele używając do tego klem skrajnych i środkowych poprzez wprowadzenie w sloty płytek montażowych nakrętki przesuwne z kulką (nutenstein) i przykręcić je śrubami imbusowymi M8.

  (uwaga: klemy i śruby imbusowe należy każdorazowo dobrać do grubości modułu!).

 4. Po zamocowaniu wszystkich paneli sprawdzić prawidłowość ich zamocowań a także stabilność całej konstrukcji. Gdy wszystko jest właściwie zamontowane, można rozpocząć wykonanie pozostałych czynności (podłączenie instalacji elektrycznej, pamiętając o jego wymaganiach zgodnie z instrukcją paneli PV).
 5. Istnieje możliwość zamontowania każdego modułu na oddzielnej podstawie. Jeżeli potrzebne jest dociążenia podstawy balastowej, projektant może zastosować dodatkowe dociążenie, które stanowi część systemu balastowego. Projektant za każdym razem powinien dobrać odpowiedni balast w zależności od warunków technicznych projektowanej instalacji fotowoltaicznej. Należy to uwzględnić podczas wyznaczania osi rozmieszczenia podstaw.

 

Film z realizacji:

Dane techniczne

Element Wysokość w cm Długość w cm Szerokość w cm il.szt./paleta Waga 1 elementu (kg) Przybliżona waga palety (kg)
podstawa 83,5 13 40,2/20,5 28 40 1150
dociążenie 53 15 16 70 24 1700

Dokumenty do pobrania

 

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Płyta 40×80

 

Płyta 40×80 świetnie sprawdzi się w przestrzeni miejskiej jak i przydomowej. Duży format sprzyja aranżacjom w stylu minimalistycznym i nowoczesnym. Płyty sprawdzają się na tarasach, podjazdach i ścieżkach ogrodowych. Szczególnie dobrze wyglądają w połączeniu ze szlachetnymi kruszywami.

 

Film Płyta 80x40x8

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt./m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
P 8 80 40 3,1 7,68 1420

EL-ka

Pojedynczy element małej architektury do wykorzystania przy aranżacji przestrzeni przydomowej, ogrodu, tarasu, przestrzeni miejskiej  i rekreacyjnej.

EL-ka łączy w sobie uniwersalność z dopasowaniem do mocno indywidualistycznych aranżacji. Charakterystyczny kształt litery L oraz modularna koncepcja wykonania pozwala na wykorzystanie elementów w dowolnym położeniu i układzie. Trzy wielkości detalu poszerzają i tak bogaty zakres możliwych do realizacji pomysłów. Niezależnie od przyjętego projektu aranżacji EL-ka jest detalem wygodnym w układzie w układaniu dla każdej ekipy brukarskiej. Jako wytrzymały element prefabrykowany gwarantuje w tej roli bardzo szybki montaż. Dekoracyjność i funkcjonalność dedukuje go do niemal każdej części przydomowej przestrzeni ogrodu. Minimalistyczny design podkreśli i uwypukli otoczenie i żywą naturę. EL-ka wyposażona jest w specjalne wcięcia, dzięki którym można ją łamać zmieniając wysokość z 80 cm na 75cm lub 57cm.

MOŻLIWOŚCI WYKORZYSTANIA

EL-ka spełni swoje zdanie jako niekonwencjonalny krawężnik ścieżki lub podwyższone obramowanie trawnika, drzewa, kwietnika lub krawędzi tarasu. Podkreśli i wydzieli przestrzeń- od zielonej, wypełnionej roślinnością” wyspy”, po modernistyczną, wielkoformatową donicę.

W pofałdowanym terenie może pełnić funkcję muru oporowego. Płaski teren wzbogaci delikatną różnicą poziomów. Różne wymiary detalu umożliwią stworzenie w ogrodzie wielopoziomowej, zielonej kaskady wypełnionej roślinnością.

W sąsiedztwie architektury nowoczesnej posłuży jako zabudowa mebli w przestrzeni miejskiej (np. ławek) lub podpora ogrodowego stołu.

Dane techniczne

Wysokość w cm Długość w cm Szerokość w cm Faktura Il. sztuk/paleta Waga 1 elelmentu Przybliżona waga palety
80/75/57 33 42 gładka 12 110 1345

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Korfu

KORFU

 

Szlachetne płyty korfu przez trzy starannie dobrane wymiary łączą w sobie cechy kostki brukowej i płyt tarasowych. Dwa różnej wielkości kwadraty i prostokąt pozwalają na charakterystyczny wzór ułożenia o zaskakującym efekcie estetycznym. Wrażenie stworzonego „rysunku” podkreślą stonowane barwy (szara i grafitowa). W wersji color-mix układ barw nie jest przypadkowy. Technologia pozwala na precyzyjną aplikacje kolorów nawet na minimalnej powierzchni. Barwy są czyste i efektowne. Nawierzchnia nabiera dynamizmu i cieszy oko grą światła. Uderzające jest podobieństwo do naturalnej skały. Minifaza  i  gładka powierzchnia daje  komfortową w użytkowaniu nawierzchnię. Kostka brukowa Buszrem.

Film z realizacji:

Korfu i Elba muszlowa

Korfu muszlowe

Korfu przy Hotelu Omega w Olsztynie

Dane techniczne


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www_kostka/wp-content/themes/mp_buszrem/blocks/mp_product/mp_product.php on line 113
płyta grubość w cm długość w cm szerokość w cm ilość szt./paleta ilość m2/paleta przybliżona waga palety kg
k1 6 20 20 40 9,6 1300
k2 6 40 20 40 9,6 1300
k3 6 40 40 30 9,6 1300

K1, K2, K3- pakowane razem na palecie. K1- 40szt./paleta, K2- 40 szt./paleta, K3- 30 szt./paleta.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Elba

 ELBA

Kostki Elba łączą w sobie minimalistyczną prostotę ze stonowaną i harmonijną kolorystyką. Kostka brukowa- dedykowana na ciągi piesze harmonijnie kształtuje przestrzeń przydomową i miejską. Przy oszczędnych środkach wyrazu nawierzchnia z kostek Elba podkreśla to co najlepsze i najważniejsze w sąsiadującej z nią architekturze.

Pole dla wyobraźni daje proponowana kolorystyka. Dzięki temu układanie kostki brukowej Elba- to czysta przyjemność. Elba w wersji podstawowej jest szara lub grafitowa – w barwach jednoznacznie kojarzonych z architekturą nowoczesną. Dostępne są również barwne melanże. Co ważne, color-mix to nieprzypadkowy rozkład barw. Kolory układają się liniowo, co podobne jest do wybarwienia na płytach ciętych z naturalnej skały.

Film z realizacji:

Elba i Korfu muszlowe

Aranżacja nawierzchni z Elbą stalową i Romą postarzaną

Nowoczesna Elba Stalowa

Dane techniczne

Płyta Grubość w cm Długość w cm Szerokość w cm ilość szt/m2 il.m2/paleta przybliżona waga palety
E 6 40 20 12,5 9,6 1300

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Ekostrada

ekostrada

Powierzchnia biologicznie czynna jest możliwa do ułożenia również z użyciem szlachetnej kostki brukowej. Ale nie każdej.

Od opłat za brak retencji wody w miejscu występowania opadów chronią kostki i płyty ażurowe. Odwodnienie terenu odbywa się naturalnie. Woda filtrowana jest do gruntu, a nie do kanalizacji. Ażury sprzyjają ogrodowym roślinom. Spełniają przy okazji wymogi prawne jakie musi spełniać „nawierzchnia biologicznie czynna”. A jak z komfortem użytkowania?

Ekostrada to szlachetna kostka brukowa i bruk ażurowy w jednym. Boczne zakończenia Ekostrady tworzą w nawierzchni obszary, przez które woda swobodnie przenika do gruntu. Jednocześnie można poruszać się po niej równie komfortowo jak po tradycyjnej nawierzchni.

Jako szlachetna kostka brukowa nadaje nawierzchni szlachetny, estetyczny wygląd. Efekt można wzmocnić wypełniając wolne przestrzenie dopasowanym kolorystycznie grysem. Ale nawet w wersji gładkiej – dobierając gatunki traw – bruk ażurowy tworzy „zielone” nawierzchnie płynnie przechodzące w ogród.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
6 cm 20 20 25 9,60 1300

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • obciążenia
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Kreta gładka – Barwy jesieni

kreta gładka logo

Kreta gładka Barwy jesieni jest idealnym wyborem dla tych którzy lubią jesienne pejzaże czarujące ciepłym światłem przebarwionych liści. Taki klimat możesz przenieść do Twojego ogrodu dzięki specjalnie dobranej kolorystyce zestawionej w dwóch rodzajach kostki: melanż jasnymelanż ciemny. Ta kolorystyka oraz sam kształt kostki dodają ciepła i uroku ogrodowym kompozycjom.

Dodatkowo występuje w wersji postarzanej.

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
K1 6 9,1 7,3/53 174
K2 6 9,1 8,3/6,3 151
K3 6 9,1 9,3/7,3 132 8,87 1138
K4 6 9,1 10,3/8,3 118
K5 6 9,1 11,3/9,3 107

K1,K2,K3,K4,K5 – pakowane razem na palecie (K1 – 22 szt/warstwę; K2 – 29 szt/warstwę; K3 – 24 szt/warstwę; K4 – 21 szt/warstwę; K5 – 22 szt/warstwę

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • scn
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Marmur – płyty curlingowany

marmur srut logo

Kolor i wygląd płyt jest ściśle związany z doborem marmurowego kruszywa, wypełniającego ich górną warstwę.
Dodatkowo proces curlingu (szczotkowania) wygładza powierzchnię i uwydatnia koloryt kamieni. Płyty świetnie
współgrają z kostką płukaną również dostępną w naszej ofercie. Takie zestawienie materiałów wpływa na spójność
aranżowanej kompozycji.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Milos

milos

Kostka geometryczna stwarza okazje do stworzenia interesujących kompozycji w nawierzchni. Prosta forma w połączeniu z bogatą kolekcją wymiarów jest szansą na ciekawą aranżację.

Kostka prostokątna Milos to zestaw siedmiu detali różnej wielkości. Tak duży zbiór obejmuje kostki drobnowymiarowe ale również… płyty tarasowe. Prosta kostka w połączeniu z różnorodną wielkością uruchamia wyobraźnię. Zaskakujący efekt estetyczny będzie widoczny szczególnie na dużych powierzchniach (np. podjazd).

Prosta kostka brukowa została wzbogacona o pasującą do jej charakteru barwę i wykończenie powierzchni. Kostka gładka czy płukana? W przypadku Milos wybór zawsze będzie trafny. Kolory szary i grafitowy łączą prostotę i elegancję w wersji gładkiej i jako szlachetna kostka brukowa.

Kostka geometryczna dopasuje się równie dobrze do architektury tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Wkomponuje się też w naturalne elementy zieleni i przydomowego ogrodu.

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
M1 6 25 15
M2 6 45 15
M3 6 52,5 15
M4 6 14 20 10,49 1460
M5 6 27,5 20
M6 6 35 20
M7 6 45 20

M1, M2, M3, M4, M5, M6, M7 pakowane razem na palecie, (M1, M2, M3 – 3 szt/warstwa; M4,M5,M6,M7 – 2 szt/warstwa)

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • scn
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Lanta płukana

lanta płukana

Nowoczesny format bezfazowej kostki Lanta to ukłon w stronę aktualnego trendu minimalistycznej architektury. Dzięki niej projektanci mogą aranżować proste, geometryczne układy nawierzchni, które harmonizują z prostą bryłą budynku. Jednolite kolory: szary i grafit wzbogacą otoczenie posesji, jak i miejsc użyteczności publicznej.

Film z realizacji:

Aranżacja tarasu i podjazdu z Lanty płukanej

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/paleta) ilość (m2/paleta) przybliżona waga palety (kg)
L1 6 29,7 59,7 30
L2 6 29,7 44,7 20 10,7 1410
L3 6 29,7 29,7 30

L1, L2, L3 – pakowane razem na palecie. L1 – 30 szt./paleta, L2 – 20 szt./paleta, L3 – 30 szt./paleta.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • scn
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Płyta 35 kwadrat

płyta 35 logo

Płyty o popularnym geometrycznym formacie. Służą do budowy ciągów komunikacyjnych, placów i skwerów miejskich.
Znajdują również zastosowanie w przestrzeni prywatnej jako nawierzchnie ścieżek, tarasów i opasek wokół budynku.
Produkowane są z powierzchnią gładką w kolorach: szarym, czerwonym i grafitowym. Dostępne są także jako płyty
o powierzchni płukanej w kolorach: pieprz i sól, czarnym i melanżu antracytowym.

Przeznaczenie płyt nie przewiduje ruchu kołowego. Tam lepiej sprawdzi się płyta 50 kwadrat.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
5 35 35 8,16 90 1350

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Palisada Łupana

palisada lupana logo

Palisada łupana  dzięki swoim walorom estetycznym jest często wykorzystywana przy aranżacji otoczenia posesji. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce kruszyw i barwników uzyskaliśmy wygląd przypominający bloki skalne. Elementy te sprawdza się doskonale przy wykańczaniu krawędzi schodów, czy wysokich tarasów. Z łatwością można kształtować z nich łuki, a także budować zwarte równe murki, które dzielą przestrzeń w ogrodzie. Powierzchnia łupana: górna i boczne przeciwległe płaszczyzny palisady. 

Dane techniczne

szerokość (cm) długość (cm) wysokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
12 12 50 8,33 84 1360

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Płyty strukturalne-śrutowane

struktra srut logo

Doceniana przez klientów kolekcja płyt strukturalnych. Oferujemy je w trzech wariantach kolorystycznych i dwóch strukturach – łamanej (dawniej struktura piaskowca) i karbowanej (dawniej struktura łupka). Ze względu na zróżnicowaną powierzchnię dopuszczalne są różnice wysokości płyt.

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Granulit – płyta curlingowana

granulit cur logo

Wygładzona powierzchnia i kontrastowe kruszywa w kolorach soli i pieprzu, nadają płytom zdecydowany charakter. Dobrze komponują się w aranżacjach tradycyjnych, z wykorzystaniem elementów drewnianych lub rattanowych, jak również modernistycznych, gdzie stanowią tło dla dekoracji z metalu lub szkła.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1022

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Topaz – płyty curlingowane

topaz cur logo

To nowość w ofercie płyt tarasowych Buszrem. Produkt zainspirowany szlachetnym kamieniem o tej samej nazwie. Płyty odznaczają się wysoką wytrzymałością i odpornością na zabrudzenia. Stosowane w przydomowych tarasach i ścieżkach ogrodowych. Dodają wdzięku i elegancji projektowanej przestrzeni.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerkość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1022

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Bazalt – płyty curlingowane

bazalt cur logo

Płyty zbudowane z czarnego kruszywa bazaltowego. Doskonale harmonizują z tradycją, jak i nowoczesną architekturą. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a szczególnie korzystnie prezentują się po deszczu, ciesząc nawet najbardziej wyrafinowane oko.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyty grubość (cm) długość (cm) szerkość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Bursztyn – płyty curlingowane

bursztyn cur logo

Nigdy jeszcze płyty tarasowe nie były tak przyjemne w dotyku. Słoneczny kolor kruszywa przypominającego bursztyn i wygładzona procesem curlingu powierzchnia sprawiają, że Twój taras będzie miejscem ciepłym i klimatycznym. Bursztynowa barwa doskonale harmonizuje z brązami. Sprawdzi się na tarasach o naturalnym i rustykalnym wystroju.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyty grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1022

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Porfir – płyty śrutowane

porfir srut logo

Płyty zainspirowane kolorytem szlachetnego porfiru. To propozycja o zdecydowanym charakterze. Płyty stanowią eleganckie tło dla jasnych mebli ogrodowych.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerkość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Brekcja -płyty śrutowane

brekcja srut logo

Nowość wśród asortymentu płyt tarasowych. Płyty o oryginalnej kolorystyce, która powstała dzięki zastosowaniu włoskich kruszyw, wydobywanych w okolicy miasta Brescia. Pomogą zaaranżować taras w niebanalnym stylu. Betonowa płyta tarasowa Breksja spełnia wymagania odporności na poślizg.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyty grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Bursztyn – płyty śrutowane

bursztyn srut logo

Płyty, które swój ciepły koloryt zawdzięczają szlachetnym kruszywom przypominającym naturalny bursztyn. To one wypełniają licową warstwę płyt.

Bursztynowa barwa doskonale harmonizuje z brązami. Sprawdzi się na tarasach o naturalnym i rustykalnym wystroju.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyty grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Porfir – płyty curlingowane

porfir cur logo

Płyty w wersji “wygładzonej” wciąż zachowują swój zdecydowany charakter. Dobrze komponują się z zielenią ogrodową i jasnymi meblami tarasowymi.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerkość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1022

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Granulit – płyty śrutowane

granulit srut logo

Płyta zainspirowana naturalną skałą- granulitem. Do jej produkcji użyto kontrastowych odcieni kruszyw. Podobnie jak płyty Marmur, sprawdza się w klasycznych aranżacjach. Dobrze wkomponują się również w nowoczesny, minimalistyczny styl.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerkość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)`
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Granit – płyty śrutowane

granit srut log

To wysokiej klasy płyty, w całości zbudowane z różnych frakcji granitu. Proponowane w dwóch wariantach kolorystycznych. Polecane do wykonania przydomowych tarasów i ścieżek ogrodowych, a także deptaków, skwerów i innych przestrzeni użyteczności publicznej.

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Holland 4

holland4 logo

Kostki płukane o klasycznym kształcie prostokąta i grubości 4 cm to dobry wybór na nawierzchnię w miejscach, w których nie przewidujemy ruchu pojazdów. Oszczędna forma i kolorystyka powodują, że Holland 4 znajduje zastosowanie przy stonowanej i nowoczesnej architekturze. Szlachetne kruszywo w górnej warstwie kostek z pewnością doda całej posesji gustownej elegancji.

Dostępne kolory

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
H 4 20 10 50 14,4 1300

Holland 4 kostka występuje również w kolorystyce: czerwony, szary, grafit.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Lanta gładka Color-mix

lanta gładka logo

Nowoczesny format bezfazowej kostki Lanta to ukłon w stronę aktualnego trendu minimalistycznej architektury. Dzięki niej projektanci mogą aranżować proste, geometryczne układy nawierzchni, które harmonizują z prostą bryłą budynku. Jednolite kolory: szary i grafit wzbogacą otoczenie posesji, jak i miejsc użyteczności publicznej.

Lanta Color-mix to barwne melanże na geometrycznej formie. To połączenie powoduje, że nawierzchnia pasuje zarówno do tradycyjnej i nowoczesnej architektury. Dodatkowym atutem wizualnym jest liniowe rozłożenie kolorów wzdłuż kostki, jak w płytach ciętych ze skał.

Kolory kasztanowy, stalowy, muszlowy  i grafitowy są produkowane w systemie SCN System Czystej Nawierzchni (hydrofobowy dodatek do górnej warstwy kostki)

Filmy z realizacji:

Nowoczesna Lanta stalowa

Kostka brukowa Lanta kasztanowa przy Hotelu Anders

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/paleta) ilość (m2/paleta) przybliżona waga palety (kg)
L1 6 (8) 29,7 59,7 30 (24)
L2 6 (8) 29,7 44,7 20 (16) 10,7 (8,56) 1410 (1500)
L3 6 (8) 29,7 29,7 30 (24)

L1, L2, L3 – pakowane razem na palecie. L1 – 30 szt./paleta, L2 – 20 szt./paleta, L3 – 30 szt./paleta.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • scn
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Malta gładka Color-mix

malta gładka logo

Color-mix to nowość w produkcji barwnych nawierzchni. Nowa technologia pozwala na umieszczenie nawet kilku kolorów na małej powierzchni. Dzięki temu zabiegowi nawierzchnia jest dynamiczna, jakby rozświetlona grą światła. Kolory są czyste i efektowne.

Seria Malta Color- mix to trzy zestawy kolorów. Kasztanowy – ciepłe barwy jesiennych liści; Stalowy – eleganckie odcienie grafitu i szarości; Muszlowy – delikatne szarości, ciepłe odcienie piasku. Dodatkowo kolorystykę dopełniają dwa kolory jednolite: szary i grafit.

Kolory kasztanowy, stalowy, muszlowy i grafitowy są produkowane w systemie SCN System Czystej Nawierzchni (hydrofobowy dodatek do górnej warstwy kostki).

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerkość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
M1 6 13,6 18,2 40
M2 6 16 18,2 34
M3 6 18,2 18,2 30
M4 6 20,5 18,2 27 8,84 1172
M5 6 25,1 18,2 22
M6 6 27,4 18,2 20

Wszystkie formaty kostki pakowane na jednej palecie, na jednej warstwie znajdują się 4 sztuki kostek każdego rodzaju.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • scn
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

CUBUS

cubus logo

Ogrodzenia modułowe należą do rozwiązań przyjaznych nie tylko dla inwestora, ale również dla wykonawcy. Innymi słowy – różnorodność wykończenia powierzchni łączy się z wyjątkową prostotą i szybkością wykonania. 

CUBUS oparty jest o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki. Uzupełniają je odpowiadające im daszki. Efekt końcowy w postaci gotowego ogrodzenia zwraca uwagę swoją naturalnością. Linie pionowe i poziome podkreślają surową elegancję, która pasuje zarówno do architektury nowoczesnej jak i tradycyjnej. Prostota układu pozwala jednak na finezję i indywidualne rozwiązania dostosowane do gustów inwestora. Jest to możliwe dzięki różnym formom łączenia bloczków. Można je układać symetrycznie lub tworząc wiązania podobne do cegieł w murze. CUBUS oferowany jest w bogatej kolorystyce. Dostępne są tradycyjne: szary, grafit i mokka. Ale również melanże: kasztanowy, stalowy i muszlowy.

Świetny efekt wizualny łączy się z prostotą montażu i szybkością realizacji. Ogrodzenie stawiane zgodnie ze sztuką budowlaną wymaga wykonania ławy fundamentowej oraz zbrojenia pionowego w miejscach przewidzianych na słupki. Dla doświadczonej ekipy będzie to proste zadanie. Zagwarantuje przy tym trwałość inwestycji.

Tegoroczna nowość w ofercie firmy Buszrem poszerzyła ofertę ogrodzeń modułowych. CUBUS razem z systemem PETRA – tworzą wspólnie propozycję, które swą różnorodnością form wykończenia są w stanie dopasować się do różnorodnych gustów i oczekiwań inwestorów.

Dane techniczne

element długość (cm) szerokość (cm) wysokość (cm) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
Bloczek słupkowy/ murkowy mały 24,8 19,8 20 100 1300
Bloczek słupkowy/ murkowy prostokątny 50 20 20 50 1200
Bloczek słupkowy duży 36 36 20 30 800
Daszek mały 24,8 19,8 5 160 900
Daszek prostokątny 49,8 19,8 5 80 900
Daszek duży 35,8 35,8 5 60 860

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Piaskowiec WET CAST

piaskowiec west cast logo

Zainspirowani pięknem naturalnego kamienia, stworzyliśmy produkt, który wiernie oddaje charakter piaskowca.

Zarówno kolorystyka jak i faktura przypomina wygląd przełomu skalnego. Płyty idealnie harmonizują z otoczeniem domu, współtworząc wrażenie naturalności i świeżości. Co ważne przy budowie stopni zarówno kolor jak i struktura piaskowa zachowana jest na bocznych powierzchniach płyt. Oferta stanowi system czterech płyt o różnych wymiarach dodatkowo wzbogacona o trzy elementy stanowiące system koła. Dostępne w kolorach jasnym i ciemnym. Są to dwa odcienie brązowo – pomarańczowej, najczęściej spotykanej kolorystyki piaskowca.

Dostępne kolory

Dane techniczne

element grubość (cm) ilość (szt/paleta)
A 4,3 8
B 4,3 8
C 4,3 12

Na palecie pakowane całe koło, jest możliwość zakupu pół koła. Średnica koła 230cm bez spoin.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Blok schodowy

blok schodowy logo

Blok schodowy to monolityczny element, dzięki któremu łatwo i estetycznie budujemy stopnie zarówno w ogrodzie, przy tarasie, jak i w przestrzeni publicznej.

Stopnie mają wysokość 15 cm, a szerokość stopnicy można regulować nałożeniem drugiego bloku. Stopnica nie powinna być jednak mniejsza niż 30 cm.

Blok schodowy w wersji podstawowej to zwykły element wibroprasowany, zaś w wersji marmurowej i granitowej jest w całej masie wypełniony kruszywem szlachetnym, przez co jest produktem niezwykle ekskluzywnym i eleganckim.

Idealnie pasuje do kostek szlachetnych, ale przede wszystkim stanowi doskonałe połączenie z płytami Blues i Rock.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
15 100 40 12 1660

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary
 • zamowienie

Zdjęcia produktu

PETRA SYSTEM

petra logo

Zadaniem ogrodzenia – oprócz względów bezpieczeństwa – jest spójność estetyczna z architekturą budynku. Odpowiednio dobrane, powinno dobrze komponować się z otoczeniem, tworząc z nim architektoniczną całość.

Pomysł wykorzystania zestawu pustaków do wykonania kompletnego ogrodzenia zrealizował Buszrem oferując swoim klientom PETRA SYSTEM.

W skład systemu ogrodzeniowego wchodzi osiem elementów, które pozwalają na jego swobodne wykonanie i wykończenie.

Pustaki ogrodzeniowe powstają podobnie jak betonowa kostka brukowa. Technologia wibroprasowania gwarantuje ich trwałość, wytrzymałość i odporność na trudne warunki atmosferyczne. Użyty do produkcji beton jest barwiony w masie, co pozwala zachować trwały kolor. Wzbogacona szlachetnym kruszywem powierzchnia do złudzenia przypominający naturalny, ciosany kamień. Duża liczba dostępnych barw pozwala dopasować estetykę ogrodzenia praktycznie do każdej elewacji.

Kompletność elementów PETRA SYSTEM oraz niezwykle prosty i szybki montaż pozwalają na wykonanie w krótkim czasie całej pracy. Wykorzystanie gotowych pustaków eliminuje czasochłonny proces spoinowania. W efekcie ogrodzenie powstaje szybciej i znacznie taniej niż metodami tradycyjnymi. Szybki efekt finalny łączy się z efektowną estetyką.

Dane techniczne

element wymiary: dł./sze.r/wys. (cm) przybliżona waga/szt. (kg) ilość (szt/paleta) waga palety (kg) ilość (szt/mb)
słupek szeroki 38/38/14 29 36 1070
słupek wąski 38/19/14 14,5 72 1070
murek 38/19/14 14,5 72 1070
daszek wąski 14/27/6 4,05 120 520 7,14
płytka okładzinowa 38/4,5/14 5,65 160 930 18,8
daszek szeroki 47/47/7 25,65

Daszek szeroki pakowany indywidualnie

Zdjęcia produktu

Kreta płukana

kreta płukana logo

Kreta to nowość w kolekcji brukowych kostek szlachetnych. Piękna, płukana powierzchnia kostki o strukturze drobnych ziarenek wyglądem przypomina naturalny kamień. System pięciu kostek składających się na wzór Kreta, zapewni swobodę aranżacji i pozwoli stworzyć ciekawe i niepowtarzalne wzory nawierzchni.

Dzięki swej szczególnej i wyjątkowej stylistyce, przepięknej fakturze i ciepłej kolorystyce świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie. Szczególnie polecana do budowy wszelkich alejek, przydomowych patio, tarasów, ścieżek, dziedzińców.

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
K1 6 9,1 7,3/5,3 174
K2 6 9,1 8,3/6,3 151
K3 6 9,1 9,3/7,3 132 8,87 1148
K4 6 9,1 10,3/8,3 118
K5 6 9,1 11,3/9,3 107

K1,K2,K3,K4,K5 – pakowane razem na palecie (K1 – 22 szt/warstwę; K2 – 29 szt/warstwę; K3 – 24 szt/warstwę; K4 – 21 szt/warstwę; K5 – 22 szt/warstwę

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Malta płukana

malta płukana logo

Malta to szlachetna propozycja dla tych, którzy lubią proste linie i geometryczne kształty. Przeważnie nawierzchnie ułożone z Malty są regularne i stonowane. Łatwo jednak zmienić jej charakter łącząc Maltę z drobną Kretą. Można w ten sposób, innym kształtem lub kolorem, zaakcentować wykończenia ścieżek lub linie, po których najczęściej się poruszamy.

Poza kolorami podstawowymi nowością jest melanż antracytowy, który efektownym połączeniem szarości granitu i czernią bazaltu przykuwa uwagę nawet najbardziej wymagających klientów. System sześciu bezfazowych kostek należy układać naprzemiennie z trzech różnych palet.

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
M1 6 13,6 18,2 40
M2 6 16 18,2 34
M3 6 18,2 18,2 30 8,84 1230
M4 6 20,5 18,2 27
M5 6 25,1 18,2 22
M6 6 27,4 18,2 20

Wszystkie formaty kostki pakowane na jednej palecie, na jednej warstwie znajdują się 4 sztuki kostek każdego rodzaju.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • scn
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Kreta gładka – Kawowe inspiracje

kreta gładka logo

Zainspirowani ciepłym, brazylijskim klimatem stworzyliśmy nową serię kolorystyczną dla kostki brukowej Kreta, która nazwaliśmy Kawowe Inspiracje.

W skład serii wchodzą Kreta Karmel – kostka o jasnej, pastelowej kolorystyce dla tych, którzy lubią jak kolory miękko i delikatnie łączą się i przenikają wzajemnie. Kreta Latte – kostka o ciemniejszej barwie kawy z mlekiem, której lekko przydymione kolory doskonale wpiszą się w jesienny krajobraz otoczenia. Kreta Mokka – ciemna, intrygująca jak mocna kawa.

Kostka w tym kolorze zadowoli tych, którzy lubią zdecydowane kolory i kontrasty. Nawierzchnia z niej wykonana wyraźnie harmonizuje z krajobrazem dając zachwycający efekt. Wszystkie kolory pasują do siebie wzajemnie się uzupełniając.

Dodatkowo występuje w wersji postarzanej.

Dostępne kolory

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
K1 6 9,1 7,3/5,3 174
K2 6 9,1 8,3/6,3 151
K3 6 9,1 9,3/7,3 132 8,87 1138
K4 6 9,1 10,3/8,3 118
K5 6 9,1 11,3/9,3 107

K1,K2,K3,K4,K5 – pakowane razem na palecie (K1 – 22 szt./warstwę; K2 – 29 szt./warstwę; K3 – 24 szt./warstwę; K4 – 21 szt./warstwę; K5 – 22 szt./warstwę

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Malta gładka – Kawowe inspiracje

malta gładka logo

Podobnie jak Kreta w Kawowych inspiracjach emanuje ciepłem kolorów Karmel, Latte i Mokka. Każdy z nich posiada odrębny charakter zainspirowany słodkim karmelem, kawą z mlekiem i mocną kawą mocca. System sześciu bezfazowych kostek dzieki swoim kształtom lepiej sprawdzi się na większych przestrzeniach. Ciekawe efekty można uzyskać łączac Maltę z Kretę w tych samych kolorach. Dodatkowo możemy budować elementy przestrzenne z bordiru Milano lub Romy postarzanej w kształtach R2, R3 w  wersji postarzanej.

Dostępne kolory

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
M1 6 13,6 18,2 40
M2 6 16 18,2 34
M3 6 18,2 18,2 30
M4 6 20,5 18,2 27 8,84 1172
M5 6 25,1 18,2 22
M6 6 27,4 18,2 20

Wszystkie formaty kostki pakowane na jednej palecie, na jednej warstwie znajdują się 4 sztuki kostek każdego rodzaju.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • scn
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

System Corner

corner logo

System Corner to elementy małej architektury miejskiej składająca się z ławki oraz donic, które można składać w różnych konfiguracjach. Produkowane w dwóch kolorach grafitowym i jasno szarym. Fakturę zewnętrzną stanowią  naturalne surowce w postaci szlachetnych kruszyw, które zostały poddane procesowi śrutowania. Linia produktów charakteryzuje się elegancją i minimalistyczną prostotą idealną sprawdzą się na skwerach, deptakach, ogrodach i parkach oraz w miejscach użyteczności publicznej.

Dostępne kolory

Dane techniczne

rodzaj ławki szerkość (cm) długość (cm) długość siedziska (cm) wysokość (cm) ilość (szt/paleta)
z oparciem 56 190 170 85 10 kpl.
bez oparcia 40 190 170 47 14 kpl.
pełna 56,5 190 170 106 6 kpl.

Zdjęcia produktu

PINO

Pino logo

PINO – to system dekoracyjny do złudzenia imitujący wypracowane drewno sosnowe. Stworzone z myślą o tych, dla których najważniejszy jest taki dobór materiałów aby pozostały w zgodzie z naturalnym krajobrazem.

System składa się z trzech długości desek i dwóch rodzajów palisady. Dodatkowo dostępnych jest pięć wielkości donic, które stanowią ciekawą oprawę kwiatów, ozdobnych krzewów i drzewek. Należy pamiętać aby przed zasypaniem donicy ziemią, osłonić ścianki od wewnątrz np. folią kubełkowa, tak aby niska temperatura nie rozsadziła doniczki. Wszystkie elementy dostępne są w dwóch kolorach: jasnym i ciemnym.

Tarasy i ścieżki ogrodowe zbudowane w systemie PINO współtworzą zjawiskowy klimat. Czas spędzony w takim ogrodzie to prawdziwa przyjemność.

Dostępne kolory

Dane techniczne

rodzaj wymiary (cm) ilość (szt/paleta)
deska mała – 18,5/18,5/4,2 240
średnia – 37/18,5/4,2 108
duża – 56/18,5/4,2 72
pieniek z korą mały – 26/23/4,2 150
duży – 47/41/4,2 60
palisada mała – 44,5/27,5/4,2 36
duża – 11/19/37,5 63

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Wapień – płyty curlingowane

wapien cur logo

Propozycja wapienia w dwóch odcieniach beżu, które można łączyć lub stosować oddzielnie. Płyty powstałe z włoskich kruszyw, które przez proces curlingu, są jeszcze mocniej wyeksponowane. Zaprojektowane z nich tarasy będą urokliwe i ciepłe.

Dane techniczne

płyty grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1022

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Granit – płyty curlingowane

granit cur logo

Płyty granitowe curlingowane wspaniale harmonizują zarówno z tradycją, jak i nowoczesną przestrzenią. Z powodzeniem łączone są z płytami marmurowymi, np. układane w szachownicę. To prestiżowy i ponadczasowy produkt. 

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyty grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1022

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Płyty strukturalne-curlingowane

struktra cur logo

Cztery warianty kolorystyczne płyt curlingowanych o dwóch różnych strukturach – łamanej (dawnej struktura piaskowca) i karbowanej (dawniej struktura łupka). Ze względu na zróżnicowaną powierzchnię dopuszczalne są różnice wysokości płyt. Płyty strukturalne wykonywane na indywidualne zamówienia klientów.

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1022

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary
 • zamowienie

Zdjęcia produktu

Marmur – płyty śrutowane

marmur srut logo

Płyty w całości zbudowane z różnych frakcji marmuru. Piękne w swej prostocie i szlachetności. Sprawdzą się w klasycznych, eleganckich aranżacjach. 

Dostępne kolory

Dane techniczne

płyta grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Wapień – płyty śrutowane

Propozycja dwóch kolorów płyt śrutowanych w odcieniach jasnego i ciemnego wapienia. Inspiracją do ich powstania była architektura śródziemnomorskich miasteczek i ich urokliwych uliczek.

Dane techniczne

płyty grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
I 3,8 40 40 6,25 72 1250
II 3,8 60 40 4,17 48 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Bordir Milano – Kawowe inspiracje

milano logo

Bordir Milano zaprojektowany przede wszystkim do budowy stopni lub jako element oddzielający zieleń ozdobną od nawierzchni czy trawnika. W zależności od sposobu ułożenia możemy uzyskać dwie wysokości oraz ściętą lub zaokrągloną krawędź stopnia. Oferowany w wersji postarzanej jak i gładkiej stanowi spójny system z Kretą, Maltą i Romą R2 i R3 w Kawowych inspiracjach.

Dane techniczne

wysokość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
20 12,5 10 10 216 1052

Wszystkie kolory w wersji postarzanej na zamówienie.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Palisada Piazza

palisada plazza

Palisada Piazza stanowi uzupełnienie wzoru kostki brukowej Piazza. Palisada znajduje zastosowanie m.in. jako mur oporowy i okalający, obramowanie drzew i tarasów roślinnych, jako ogranicznik kostki brukowej. Z powodzeniem stosuje się ją także do budowy schodów.

Dane techniczne

wysokość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
35 17,2 11,5 5,8 42 660

Palisady osadza sie w ziemi lub w betonowym fundamencie. Głebokosc
osadzenia w betonie powinna wynosic ¼ wysokosci palisady. Po wykopaniu
rowu pod osadzenie fundamentu, naniesc co najmniej 10 cm warstwe zwiru,
lub podobnego materiału i zagescic. Nastepnie naniesc warstwe wilgotnego
betonu B15 i pojedynczo osadzac w nim palisady, oddzielnie je pionujac
i poziomujac. Na koniec wykorzystujac ten sam beton obłozyc nim palisady
z przodu i z tyłu, z uwzglednieniem szczelin pomiedzy nimi.
Wszelkiego rodzaju wypełnienia scian oporowych dokonywac nalezy
przy uzyciu dobrze zageszczonego materiału mrozoodpornego. Wode
spływowa obowiazkowo nalezy odprowadzic za pomoca warstwy filtracyjnej
z drenazem lub przez szczeliny palisad. Brak prawidłowego wykonania
odprowadzenia wody powoduje w okresie zimowym rozsadzanie palisad.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Palisada księżycowa

palisada ksiezycowa

Palisada księżycowa – stanowi  uzupełnienie i wykończenie innych  wzorów  kostki brukowej. Palisada znajduje zastosowanie m.in. jako mur oporowy i okalający, obramowanie drzew i tarasów roślinnych, jako ogranicznik kostki brukowej. Z powodzeniem stosuje się ją także do budowy schodów.

Dane techniczne

wysokość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (mb/paleta) waga palety (kg)
30 9 11 11,11 126 824

Palisady osadza się w ziemi lub w betonowym fundamencie. Głębokość
osadzenia w betonie powinna wynosić ¼ wysokości palisady. Po wykopaniu
rowu pod osadzenie fundamentu, nanieść co najmniej 10 cm warstwę żwiru,
lub podobnego materiału i zagęścić. Następnie nanieść warstwę wilgotnego
betonu B15 i pojedynczo osadzać w nim palisady, oddzielnie je pionując
i poziomując. Na koniec wykorzystując ten sam beton obłożyć nim palisady
z przodu i z tyłu, z uwzględnieniem szczelin pomiędzy nimi.
Wszelkiego rodzaju wypełnienia ścian oporowych dokonywać należy
przy użyciu dobrze zagęszczonego materiału mrozoodpornego. Wodę
spływowa obowiązkowo należy odprowadzić za pomocą warstwy filtracyjnej
z drenażem lub przez szczeliny palisad. Brak prawidłowego wykonania
odprowadzenia wody powoduje w okresie zimowym rozsadzanie palisad.

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Obrzeże Holland

obrzeże holland logo

Obrzeże Holland to ukłon w stronę prostych form, które budują niepowtarzalną harmonię i estetykę w naszych ogrodach. Trzy prostokątne w przekroju bryły, spojone w jeden element, doskonale sprawdzają się zarówno przy budowie stopni, jak i obrzegowaniu prostych ścieżek.

Świetnie sprawdza się w połączeniu z kostkami płukanymi i gładkimi o prostej formie, jak Malta i Santorini. Z powodzeniem wykorzystywane jest również przy wykańczaniu tarasów z płyt Rock i Blues.

Obrzeże Holland posiada antypoślizgową powierzchnię, która podwyższa poziom bezpieczeństwa podczas zimowych miesięcy.

Dodatkową zaletą jest możliwość łamania obrzeża na mniejsze części. Przełam jest estetyczny dzięki temu, że obrzeże jest w całej masie barwione.

Dane techniczne

wysokość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
30 50 8 2 72 1690

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Obrzeże księżycowe

obrzeże księżycowe logo

To przyjazny dla oka element powstały z dziewięciu zespolonych ze sobą półokrągłych palisad. Posiada charakterystyczną antypoślizgową powierzchnię, przez co wykończenie tarasu czy stopni jest bezpieczne i estetyczne.

Obrzeże wizualnie świetnie łączy się ze szlachetną kostką brukową o powierzchni płukanej lub gładkiej. Szczególnie ciekawy efekt daje w połączeniu z drobną Kretą i z kostkami z rodziny starobruków.

Dodatkowym atutem tego elementu jest prosty montaż i możliwość zastosowania przy obrzegowaniu nieregularnych kształtów ścieżek.

Dane techniczne

wysokość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
30 50 8 2 72 1750

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Obrzeże Rock

obrzeże rock logo

Obrzeże Rock to element stanowiący uzupełnienie płyt tarasowych. Zbudowane w całej masie ze szlachetnego kruszywa (marmur, granit) dzięki czemu posiada jednolitą barwę. Poddane zostało procesowi śrutowania co upodobniło je do wierzchniej warstwy płyt tarasowych. Z powodzeniem stosowane  jako podstopnica w zestawieniu również i kostkami szlachetnymi.

Tarasy zbudowane przy użyciu tych produktów są niezwykle estetyczne i eleganckie.

Dostępne kolory

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) wysokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
8 100 30 1 30 1600

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Bloczek betonowy

bloczek betonowy logo

Bloczek betonowy przeznaczony jest do wykonywania murów ze spoinami z zapraw zwykłych lub lekkich, np. ścian konstrukcyjnych garaży, piwnic, pomieszczeń podziemnych, przy całkowitym zabezpieczeniu wyrobu przed penetracją wody i działaniem czynników atmosferycznych.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/paleta) ilośc (kg/szt) waga palety (kg)
12 38 24 72 22 1650

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Krawężniki Buszrem

krawęzniki logo

Krawężniki i obrzeża są elementami produkowanymi z wysokogatunkowego betonu. Znajdują zastosowanie jako:

 • ograniczniki dla chodników i jezdni
 • niewielkie mury oporowe i okalające
 • obramowanie drzew, tarasów roślinnych i pryzm ogrodowych
 • biegi schodkowe

Dane techniczne

rodzaj grubość (cm) długość (cm) wysokosć (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
OBRZEŻA 6 75 20 1,33 42 880
OBRZEŻA 8 100 30 1 30 1600
OPORNIK 12 100 25 1 18 1260
LEKKI PROSTY 15 100 30 1 15 1480
LEKKI NAJAZDOWY 15 100 22 1 15 1120
LEKKI SKOŚNY LEWY 15 100 22/30 1 4 1440
LEKKI SKOŚNY PRAWY 15 100 22/30 1 4 1440
ŁUKOWY R1 15 78 30 1,28 18 1450
ŁUKOWY R3 15 78 30 1,28 18 1450
ŁUKOWY R5 15 78 30 1,28 18 1450
ŁUKOWY R8 15 78 30 1,28 18 1450
CIĘŻKI POŁÓWKA 20 50 30 2 24 1580
CIĘŻKI PROSTY 20 100 30 1 12 1580

Krawęznik skośny L oraz skośny R – pakowane kompletami na palecie (skośny L – 4 szt./paleta: skośny P – 4 szt./paleta) , R1 tworzy koło o promieniu 1m, R3 tworzy koło o promieniu 3m, R5 tworzy koło o promieniu 5m, R8 tworzy koło o promieniu 8m

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Korytko ciekowe trójkątne

koryko trójkątne logo

Korytka ciekowe trójkątne to element uzupełniający ofertę produktów z przeznaczeniem dla drogownictwa. Pozwalają odprowadzić nadmiar wody opadowej z ulic, podjazdów, chodników, ścieżek, placów, parkingów itp. Buszrem kostka brukowa.

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
K1 50 50 20 2 16 1500
K2 35 50 20 3 24 1580

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Korytko ciekowe

korytko ciekowe logo

Korytka ciekowe to element uzupełniający ofertę produktów z przeznaczeniem dla drogownictwa. Pozwalają odprowadzić nadmiar wody opadowej z ulic, podjazdów, chodników, ścieżek, placów, parkingów itp.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/mb) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
8 do 15 33 60 3 24 1500

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Holland

holland logo

Holland to kostka brukowa o klasycznym, prostokątnym kształcie. Stosowana przy tworzeniu wszelkiego rodzaju nawierzchni. Produkowana w dwóch grubościach: 6 i 8 cm. Przeznaczona jest do układania chodników, podjazdów, parkingów i wszelkich placów magazynowych. Dzięki prostej formie, pozwala na tworzenie spokojnych, jednolitych nawierzchni.

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
A 6 20 10 50 9,6 1300
B 8 20 10 50 7,68 1460
BEZ FAZY 6 20 10 50 9,6 1300
BEZ FAZY 8 20 10 50 7,68 1460
C 4 20 10 50 14,4 1300

Kostka C – kolory: szary, grafit czerwony

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • obciążenia
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Behaton

behaton logo

Behaton jest jedną z najbardziej popularnych kostek brukowych dzięki swej wytrzymałości, trwałości i różnorodności zastosowań. Polecana szczególnie do układania chodników, placów, parkingów a także dużych powierzchni magazynowych. Kostkę brukową Behaton stosuje się wszędzie tam, gdzie nawierzchnie narażone są na duże obciążenia

Dane techniczne

kostka grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
A 6 19,7 16,2 35 9,7 1280
B 8 19,7 16,2 35 7,76 1420
BEZ FAZY 8 19,7 16,2 35 7,76 142
C 10 19,7 16,2 35 5,16 1200

Kostka C – dostępna tylko w kolorze szarym

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • obciążenia
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Gazony Grande i Piccolo

gazony piccolo

Gazony – to betonowe donice w kształcie półksiężyca, które świetnie nadają się do tworzenia tzw. kwitnących ścian, mogą być także ciekawym elementem architektonicznym, pomagającym zorganizować przestrzeń ogrodu. Nie posiadają dna, co pozwala na przenikanie na niższe poziomy, zarówno nadmiaru ziemi jak i wód opadowych. Gazony często stosowane są przy budowie murów oporowych, ogrodzeń, umacnianiu skarp i nasypów. Produkowane w dwóch rozmiarach Piccolo i Grande.

Dane techniczne

gazony wysokość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
PICCOLO 20 30 30/20 60 788
GRANDE 30 50 50/30,4 18 920

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Gazony Verduro

gazony verduno logo

Gazony  verduro – to betonowe donice, które świetnie nadają się do tworzenia tzw. kwitnących ścian. Nie posiadają dna, co pozwala na przenikanie na niższe poziomy, zarówno nadmiaru ziemi jak i wód opadowych. Gazony często stosowane są przy budowie murów oporowych, ogrodzeń, umacnianiu skarp i nasypów. Równie często znajdują zastosowanie przy tworzeniu tzw. małej architektury wokół domu. Produkowane w dwóch rozmiarach: mini i maxi.

Dane techniczne

gazony wysokość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
MINI 12,5 34,5 34,5 36 500
MAXI 20 55 40 24 110

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Płyta Meba

płyta meba logo

Płyta ażurowa Meba, dzięki swej budowie doskonale nadaje się do utwardzania placów parkingowych, podjazdów, skarp i nasypów. Świetnie komponuje się z zielenią każdego ogrodu, zapewniając mu estetyczny wygląd. Wewnętrzne przestrzenie wypełnione trawą, drobnym kamieniem bądź grysem sprawią iż płyta ażurowa Meba będzie idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy szukają ekologicznych i trwałych rozwiązań.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
8 60 40 4,17 40 1150
10 60 40 4,17 32 1150

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Płyta ażurowa

płyta ażurowa logo

Płyta ażurowa dzięki swej budowie doskonale nadaje się do utwardzania placów parkingowych, podjazdów, skarp i nasypów. Świetnie komponuje się z zielenią każdego ogrodu, zapewniając mu estetyczny wygląd. Kwadratowe wewnętrzne przestrzenie po wypełnieniu ich trawą, drobnym kamieniem bądź grysem sprawiają, iż płyta ażurowa będzie idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy szukają ekologicznych i trwałych rozwiązań.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
10 59 47 4 32 1150

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Zdjęcia produktu

Płyta 50 kwadrat

plyta 50 logo

Płyty 50 kwadrat to wielkoformatowe płyty, które uniwersalnym kształtem pozwalają na uporządkowanie projektowanego obszaru. Są popularne i chętnie stosowane w przestrzeni miejskiej, gdzie wspaniale harmonizują zarówno z tradycyjną jak i nowoczesną architekturą.

Płyty posiadają sfazowane krawędzie, co pomaga uzyskać projektantom oczekiwany rytm. Pozwalają również na szybki montaż dużych powierzchni w krótkim czasie.

Produkowane są z powierzchnią gładką w kolorach szarym, czerwonym i grafitowym, oraz z powierzchnią płukaną. Powierzchnia płukana to odsłonięte kruszywa szlachetne w tonacji jasnego i ciemnego granitu, a także melanżu antracytowego. Melanż antracytowy jest unikalnym produktem, który entuzjastycznie został przyjęty przez najbardziej wymagających klientów i projektantów.

Płyty 50 kwadrat idealnie uzupełniają bloki schodowe o podobnej kolorystyce.

Film z realizacji:

Płyty 50x50x7 płukana jasny granit

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (szt/m2) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
7 50 50 4 40 1620

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • trakt
 • wymiary

Megaton

megaton logo

Mega – kostka o designerskiej, bezfazowej formie i zwiększonej wytrzymałości na obciążenia, to nowość w ofercie Buszrem. Produkowany jest z powierzchnią gładką (szara) oraz płukaną. Kolor powierzchni płukanej nadaje szlachetne kruszywo, w tonacji jasnego i ciemnego granitu.

Megaton znajduje zastosowanie na placach miejskich i w innej przestrzeni publicznej gdzie dopuszczalny jest ruch kołowy. Naturalnie łączy się z blokiem schodowym o podobnej kolorystyce.

Zaletą tego produktu jest bezfazowa powierzchnia, dzięki czemu jazda na rolkach i rowerem po takiej nawierzchni należy do przyjemności.

Dane techniczne

grubość (cm) długość (cm) szerokość (cm) ilość (m2/paleta) waga palety (kg)
15 75 40 3,6 1250

Dodatkowe parametry

 • gwarancja
 • nasiakliwość
 • obciążenia
 • szlachetność
 • ściskanie
 • temperatura
 • wymiary

Dokumenty do pobrania

Zdjęcia produktu