CUBUS

cubus logo

Ogrodzenia modułowe należą do rozwiązań przyjaznych nie tylko dla inwestora, ale również dla wykonawcy. Innymi słowy – różnorodność wykończenia powierzchni łączy się z wyjątkową prostotą i szybkością wykonania. 

CUBUS oparty jest o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki. Uzupełniają je odpowiadające im daszki. Efekt końcowy w postaci gotowego ogrodzenia zwraca uwagę swoją naturalnością. Linie pionowe i poziome podkreślają surową elegancję, która pasuje zarówno do architektury nowoczesnej jak i tradycyjnej. Prostota układu pozwala jednak na finezję i indywidualne rozwiązania dostosowane do gustów inwestora. Jest to możliwe dzięki różnym formom łączenia bloczków. Można je układać symetrycznie lub tworząc wiązania podobne do cegieł w murze. CUBUS oferowany jest w bogatej kolorystyce. Dostępne są tradycyjne: szary, grafit i mokka. Ale również melanże: kasztanowy, stalowy i muszlowy.

Świetny efekt wizualny łączy się z prostotą montażu i szybkością realizacji. Ogrodzenie stawiane zgodnie ze sztuką budowlaną wymaga wykonania ławy fundamentowej oraz zbrojenia pionowego w miejscach przewidzianych na słupki. Dla doświadczonej ekipy będzie to proste zadanie. Zagwarantuje przy tym trwałość inwestycji.

Tegoroczna nowość w ofercie firmy Buszrem poszerzyła ofertę ogrodzeń modułowych. CUBUS razem z systemem PETRA – tworzą wspólnie propozycję, które swą różnorodnością form wykończenia są w stanie dopasować się do różnorodnych gustów i oczekiwań inwestorów.

Dane techniczne

element długość (cm) szerokość (cm) wysokość (cm) ilość (szt/paleta) waga palety (kg)
Bloczek słupkowy/ murkowy mały 24,8 19,8 20 100 1300
Bloczek słupkowy/ murkowy prostokątny 50 20 20 50 1200
Bloczek słupkowy duży 36 36 20 30 800
Daszek mały 24,8 19,8 5 160 900
Daszek prostokątny 49,8 19,8 5 80 900
Daszek duży 35,8 35,8 5 60 860

Dodatkowe parametry

  • gwarancja
  • nasiakliwość
  • szlachetność
  • temperatura
  • wymiary

Zdjęcia produktu