CUBUS

Ogrodzenia

 

CUBUS – NOWY RODZAJ OGRODZENIA MODUŁOWEGO 

Ogrodzenia modułowe należą do rozwiązań przyjaznych nie tylko dla inwestora, ale również dla wykonawcy. Innymi słowy – różnorodność wykończenia powierzchni łączy się z wyjątkową prostotą i szybkością wykonania. 

CUBUS oparty jest o trzy różnej wielkości prostopadłościenne bloczki. Uzupełniają je odpowiadające im daszki. Efekt końcowy w postaci gotowego ogrodzenia zwraca uwagę swoją naturalnością. Linie pionowe i poziome podkreślają surową elegancję, która pasuje zarówno do architektury nowoczesnej jak i tradycyjnej. Prostota układu pozwala jednak na finezję i indywidualne rozwiązania dostosowane do gustów inwestora. Jest to możliwe dzięki różnym formom łączenia bloczków. Można je układać symetrycznie lub tworząc wiązania podobne do cegieł w murze. CUBUS oferowany jest w bogatej kolorystyce. Dostępne są tradycyjne: szary, grafit i mokka. Ale również melanże: kasztanowy, stalowy i muszlowy.

Świetny efekt wizualny łączy się z prostotą montażu i szybkością realizacji. Ogrodzenie stawiane zgodnie ze sztuką budowlaną wymaga wykonania ławy fundamentowej oraz zbrojenia pionowego w miejscach przewidzianych na słupki. Dla doświadczonej ekipy będzie to proste zadanie. Zagwarantuje przy tym trwałość inwestycji.

Tegoroczna nowość w ofercie firmy Buszrem poszerzyła ofertę ogrodzeń modułowych. CUBUS razem z systemem PETRA – tworzą wspólnie propozycję, które swą różnorodnością form wykończenia są w stanie dopasować się do różnorodnych gustów i oczekiwań inwestorów.

KOLORY TRADYCYJNE

 

szary

grafitowy

 

mokka

 

MELANŻE

kasztanowy

 

stalowy

 

muszlowy

 

WYMIARY

Element 1

Bloczek słupkowy/murkowy mały

wymiar w cm dł./szer./wys.

24,8/19,8/20

Element 2

Bloczek słupkowy/murkowy prostokątny

wymiary w cm dł./szer./wys.

49,8/19,8/20

Element 3

Bloczek słupkowy duży

wymiar w cm dł./szer./wys.

35,8/35,8/20

Element 4

Daszek mały

wymiar w cm dł./szer./wys.

24,8/19,8/5

Element 5

Daszek prostokątny

wymiary w cm dł./ szer./wys.

49,8/19,8/5

Element 6

Daszek duży

wymiary w cm dł./ szer./wys.

35,8/35,8/5

Dodatkowe parametry

3-letnia gwarancja producenta
nasiąkliwość wodą < 6%
odporność na działanie niskich temperatur
wyjątkowy wygląd i walory użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji np. w trakcie procesu postarzania, śrutowania itp.
wysoka zgodność wymiarów (szybkie i proste układanie)

Przykładowe realizacje


Budowlana Firma Roku 2015 Inspiracje Wyroznienie 2017 Osobowość Roku 2015 Gazele Biznesu 2016 POIG Facebook Buszrem YouTube Buszrem
© 2016 BUSZREM S.A. Proudly developed by Premium Solutions